Czy warto zrobić rezerwacje na parking przy lotnisku?

Podczas parkowania samochodu na lotnisku warto zrobić wcześniej rezerwację. Parking Pyrzowice rezerwacje pomogą bezpiecznie zaparkować tuż przy terenie lotniska. W takich przypadkach uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsca parkingowego, abyśmy mogli zapewnić jego dostępność. W tym celu proponujemy skorzystać z jednej z poniższych opcji:

1. Rezerwacja parkingu i rezerwacja online – ta opcja jest odpowiednia, jeśli z góry wiesz, jak długo potrwa Twoja podróż i gdzie wylądujesz. Zaletą tej metody jest to, że po złożeniu zapytania otrzymają Państwo potwierdzenie zamówienia, zawierające szczegóły dotyczące kontaktu z nami w przypadku zmian w planie lotu. Jeśli wykupili Państwo naszą usługę, wszystkie niezbędne dane dotyczące miejsc parkingowych będą już dostępne zaraz po złożeniu zamówienia. Dostępne są gotowe pakiety dla podróżujących oferujące atrakcyjne zniżki na długoterminowy parking w Pyrzowicach.

2. Telefoniczna rezerwacja parkingu na lotnisku – ta opcja jest odpowiednia, jeśli masz elastyczny rozkład lotów, a lotnisko, na którym lądujesz, jest ruchliwe lub trudno na nie dotrzeć, lub jeśli podróżuje z Tobą kilku pasażerów. Po zjawieniu się w Pyrzowicach czeka na Państwa dedykowane miejsce parkingowe, dlatego prosimy o dokładne poinformowanie nas, o której godzinie planowany jest Państwa lot, z którego parkingu będzie korzystał oraz ile osób ma podróżować z Państwem. W takim przypadku przygotujemy kod dostępu do szlabanu, który zaprowadzi Cię bezpośrednio do zarezerwowanego miejsca parkingowego. Rezerwacji miejsca parkingowego można dokonać telefonicznie. Zadzwoń do nas pod numer +48 734 48 88 38.

3. Rezerwacja parkingu na lotnisku przez e-mail – ta opcja jest odpowiednia, jeśli masz elastyczny harmonogram lotów lub lotnisko, na którym lądujesz jest zajęte lub trudno dostępne, lub jeśli podróżuje z Tobą kilku pasażerów. Jeśli Twój lot został z jakiegokolwiek powodu opóźniony, poinformuj nas o tym jak najszybciej, abyśmy mogli zmienić Twoją rezerwację i uniknąć sytuacji, w której ktoś inny zajmie Twoje miejsce! Następnie wyślemy Ci automatyczną wiadomość e-mail zawierającą informacje o dostępie do parkingu(ów) powiązanego z nazwiskiem(ami) pasażera(ów) wymienionymi w rezerwacji, aby każdy podróżny mógł znaleźć swoje własne miejsce.

4. Bezpośrednia rezerwacja na parkingu – ta opcja jest odpowiednia, gdy podróżujesz bez bagażu lub gdy masz kilku pasażerów w swojej grupie. Nie gwarantuje ona jednak dostępności miejsc, dlatego lepiej rezerwować przed przyjazdem.

Parking Pyrzowice rezerwacje na wiele sposobów – każdy by było jeszcze wygodniej!